Elexus Yatak

Yatağımızın üretiminde peluş kumaş kullanılıp, vücudun ağırlığına göre vücudu dengede tutan torba yay sistemi uygulanmıştır. Kuştüyü sünger ile estetik kazandırılmıştır.

Kaliteli uyku hayatımızın vazgeçilmesi

Başarıya ulaşmak için izlenecek yolların aşılması için ve kalıcı olabilmesinin temel şartlarından birisi, insanın iyi uyumuş, dinlenmiş ve zinde bir şekilde uyanmasıdır. Bu anlamda uyku çok büyük önem kazanır.

Sies ürünlerinde organik tutkal "HOTMELT" kullanılmaktadır

Özel olarak Adana pamuğu ile iplerden oluşan beyaz keçe, yüksek kalitede çelik Hotmelt tutkal ile harmanlanarak yüksek derecelerde ısıtılır ve organik mamul haline getirilir. Barındırdığı yüksek oranda pamuk sayesinde, kışın sıcak, yazın serin tutarak vücut ısısını dengede tutar.

Hakkımızda

Firmamız çağdaş yeniliklere kendisini daha da uyarlayarak siz ve değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine değer vererek bu güne kadar taşıdığı bayrağı daha da ileri götürerek gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı pazarında yerini alan sies uyku sistemleri Ukrayna, Bulgaristan, ,Azerbaycan Yunanistan ve Türki Cumhuriyetleri başta olmak üzere gerçekleştirdiği İhracatla dış pazarda da etkin gelişen bir şekilde yer almaktadır. 30 yıldır pazarın önemli bir oyuncusu olarak etkin konumunu koruyan sies uyku sistemleri sağlık ve konfor dolu uykuların garantisi olmaya devam edecektir.

  • Sies uyku sistemleri olarak ürettiğimiz tüm yataklar el emeğimizin ürünüdür.
  • Fabrikasyon ortamında butik bir terzi anlayışı ile üretim gerçekleştiren sies uyku sistemleri sizler için sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve kullanışlı ürünler üretmeye kendine ilke edinmiştir.
  • Her yatağımıza aynı özeni gösteriyor, kaliteli ve mutlu bir uyku keyfi sürmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

SİES Güvencesi

Yatak sektöründe yenilikçi markaya sahip SİES ürünleri, hizmet ve kalite anlamında daha iyi bir hizmet sunmaktadır.
Tüm ürünlerimiz 2(iki) yıl garantiye sahiptir.

Doğru bir yatak, vücudun doğal omurga eğrisini korumasına yardımcı olurken, yanlış seçilmiş bir yatakta uyumak kaslar, sinirler ve damarlar üzerine baskı yaparak bel ve sırt ağrılarının oluşmasına neden olur. Hem sağlıklı insanlar, hem de bel, boyun ve sırt ağrısı gibi sorunları olanlar vücudun şeklini alan bir yatakta yapmalıdır.

Neden Yatağınız SİES Olmalı?

İyi yatak,vücut yapınıza uygun seçilmiş,bel,sırt,baş,boyun ve diz bölgelerinizi destekleyen yataktır.Başka bir deyişle SİES'dir.

Pocket Yay Sistemi

Tek tek paketlenmiş özel üretim yaylar birbirinden bağımsız hareket ederek farklı sertliğe sahip bölgelere vücut ağırlık noktalarına göre doğru oranda destekler.

Antibakteriyel Kumaş Özelliği

Sies yataklarında kullanılan çok özel hijyen yöntemleri sizi koku, bozulma, renk değişimi, alerji ve astıma neden olabilecek bir dizi mikroorganizmaya karşı korur.

Woolmark

Sies yataklarında %100 saf yük olan Woolmark kullanılmıştır. Proteiz özlü yapısıyla nefes alır, kötü kokuyu emip yok eder. Alev geciktiricidir. Antialerjiktir. Kalp atışlarını rahatlatır, antistatiktir.

Viscoelastic Memory Foam Teknolojisi

Sies yataklarda kullanılan Viscoelastik hafızalı sünger teknolojisiyle sıcaklık ve ağırlığa göre vücudun şeklini alarak doğal omurga eğrisine uyum gösterir. Vücut tüm noktalarından desteklendiği için bel ve sırt ağrısı azalır. Kan dolaşımı düzenlenir.

Herkül Yay Sistemi

Vücut ağırlığını dengeli şekilde tüm yaylara dağıtır, deforme olmadan kalitesini yıllarca korur, orta sertlikte ortopedik bir uyku konforunu yatağınıza taşır.

Dört Mevsim Kullanım Özelliği

Sies yataklarda vücut ısısını koruyarak uyku kalitesini artırmak için yazlık yüzde pamuk, kışlık yüzde %100 saf yün woolmark kullanılır.

Ürünler

Diva

Alara

Crown

Elexus

Elit

Diva Plus

Flash

İmaj

Mega

Night Star

Prestij

Ultra

Sunset

Venüs

Visco Cell

Visco Life

Best

Oscar Baza

Queen Baza

Pool Baza

Crown Baza

Japon Baza

Latina Baza

Loft Baza

Ramses Baza

Rixos Baza

Serra Baza

Zeus Baza

Bamboo Yastık

Climarel Yastık

Cool Yastık

Kaztüyü Yastık

Microfiber Yastık

Pamuk Yastık

Visco Ortopedik Yastık

Visco Yastık (Tombul)

Wellsoft Yastık

Yün Yastık

Bamboo Yorgan

Climarel Yorgan

Kaz Tüyü Yorgan

Microfiber Yorgan

Pamuk Yorgan

Wellsoft Yorgan

Yün Yorgan

SİES e-Katalog

Tüm ürünlerimizin yer aldığı e-kataloğumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
(You can reach our e-catalog with all our products from the link below.)

Dosya türü: PDF

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İletişim

Adresimiz

Mermerciler San.Sit.No:8 / 2 BEYLİKDÜZÜ / İST.


Telefon: 0212 879 26 26

Fax: 0212 879 26 30

info@siesuykusistemleri.com